fbpx
Klenotnica 2020 - ZRUŠENÉ
Folklórny festival, ročník 2020 ZRUŠENÝ
2020

Folklórny festival ZRUŠENÝ!

Milí priatelia,
potreba uzatvoriť otázku týkajúcu sa ponechania alebo zrušenia kultúrneho podujatia prišla aj na nás.

Žiaľ, situácia, ktorú sme všetci zdanlivo prekonali bola veľmi vážna, a preto je na mieste pokračovať v disciplíne vďaka, ktorej sme ako krajina, ostali v aktuálnej kríze zasiahnutí najmenej. Kvôli tejto situácii a s ňou spojenými nariadeniami vlády, ktoré aktuálne dovoľujú organizáciu podujatí iba do 1000 osôb až do konca roka 2020, sme nútení folklórny festival “Pohorelá Dedina ako klenotnica 2020” ❌ZRUŠIŤ. Ako všetci viete, na tento festival sa tešilo približne 2x toľko ľudí, čo nás nesmierne teší. Nemôžeme však riskovať zdravie vás, ani účinkujúcich a ďalšie možné komplikácie spojené s obmedzením počtu divákov.

?VSTUPENKY: Už zakúpené vstupenky budú automaticky zrušené a zaplatená suma bude v plnej výške vrátená na bankový účet kupujúceho v najbližších týždňoch, najneskôr do plánovaného konania podujatia.

? Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie. Veríme, že o rok už otázky týkajúce sa možnosti, či nemožnosti organizácie podujatí nebudú aktuálne a všetci sa spolu stretneme v Pohorelej. Nepoľavujme v zodpovednosti!

Bližšie informácie postupne dopĺňame. Nájsť ich môžete aj v sekcii “Informácie”.

Ďalší účinkujúci
Spev a tanec