fbpx
Informácie
Pohorelá Dedina ako klenotnica 2020

Festival ZRUŠENÝ

Milí priatelia,
potreba uzatvoriť otázku týkajúcu sa ponechania alebo zrušenia kultúrneho podujatia prišla aj na nás.

Žiaľ, situácia, ktorú sme všetci zdanlivo prekonali bola veľmi vážna, a preto je na mieste pokračovať v disciplíne vďaka, ktorej sme ako krajina, ostali v aktuálnej kríze zasiahnutí najmenej. Kvôli tejto situácii a s ňou spojenými nariadeniami vlády, ktoré aktuálne dovoľujú organizáciu podujatí iba do 1000 osôb až do konca roka 2020, sme nútení folklórny festival “Pohorelá Dedina ako klenotnica 2020” ❌ZRUŠIŤ. Ako všetci viete, na tento festival sa tešilo približne 2x toľko ľudí, čo nás nesmierne teší. Nemôžeme však riskovať zdravie vás, ani účinkujúcich a ďalšie možné komplikácie spojené s obmedzením počtu divákov.

?VSTUPENKY: Už zakúpené vstupenky budú automaticky zrušené a zaplatená suma bude v plnej výške vrátená na bankový účet kupujúceho v najbližších týždňoch, najneskôr do plánovaného konania podujatia.

? Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie. Veríme, že o rok už otázky týkajúce sa možnosti, či nemožnosti organizácie podujatí nebudú aktuálne a všetci sa spolu stretneme v Pohorelej. Nepoľavujme v zodpovednosti!

Vstupenky

Tento ročník vám prinášame možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji za zvýhodnené ceny. Tieto zvýhodnené ceny sú časovo obmedzené. Touto cestou môžete ušetriť až 100% ceny. Po kúpe vstupenky dostanete email s potvrdením a QR kódom, ktorým sa preukážete pri vstupe. Pri vstupe vás prosíme preukázať sa VYTLAČENOU vstupenkou. QR kódy budú kontrolované skenerom.

Deti do 6 rokov majú vstup ZADARMO. Deti od 6 do 15 rokov majú možnosť zakúpiť si zvýhodnené lístky iba na mieste v cene 2€.

Dátum a čas

Festival Pohorelá Dedina ako klenotnica sa uskutoční v sobotu 15.8.2020. Brány festivalu sa otvoria tradične o 17:00.

Miesto konania | Parkovanie

Ako názov festivalu napovedá, všetko sa odohráva v malebnej dedinke na Horehroní v Pohorelej. Na amfiteáter vás navedú informačné šípky/tabule alebo všade prítomní milí ľudia. Určite sa u nás nestratíte.

Nižšie prikladáme informačnú mapu areálu. Návštevníkov, ktorí sa rozhodnú prísť autom žiadame riadiť sa pokynmi dobrovoľníkov pri ceste. Parkovanie pozdĺž cesty v okolí areálu amfiteátra je ZAKÁZANÉ. Prosíme o využitie veľkej plochy parkoviska pár metrov od areálu nižšie.

Ubytovanie

Návštevníkom festivalu odporúčame v dostatočnom predstihu využiť možnosti rezervácie ubytovania priamo v obci alebo v blízkych susedných obciach. Pre rezerváciu ubytovania využite dostupné weby ako napríklad Booking – alebo nás kontaktujte.

Zákazy

  • Drogy, psychotropné látky, zbrane, horľaviny a pyrotechnika akéhokoľvek druhu
  • Zákaz používania dáždnikov v hľadisku (V prípade nepriazne počasia, odporúčame použiť pršiplášť)
  • Prísny zákaz státia pred pódiom (napríklad z dôvodu kamerovania či fotenia vystupujúcich)
  • Zákaz vstupu domácich zvierat do areálu s výnimkou vodiacich psov podľa zákona 447/2008 § 25
  • Prísny zákaz zakladania otvoreného ohňa v areáli amfiteátra
  • Predmety ohrozujúce bezpečnosť (sklenené nádoby/fľaše)
  • Parkovanie pozdĺž cesty v okolí areálu je prísne zakázané
  • Lietajúce drony

Kontakt

obec@pohorela.sk / marketing@gryc.sk

E-mail

Nová 392, 97669 Pohorelá

Adresa

(+421) 048 / 6196 102, 6196 109

Telefón